ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

اخبار ویژه: بانک دی اوایل اردیبهشت ماه آغاز به کار می کند

بینا- مدیرعامل بیمه دی با اشاره به گشایش نخستین شعبه بانک دی گفت: اوایل اردیبهشت ماه 88 بانک دی به مدیرعاملی مهندس رسول اف فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. 
به گزارش بینا، علی فتحعلی، با اعلام این خبر افزود: شرکت بیمه دی تنها بیمه گری است که ابتدا بیمه شد، سپس تبدیل به بانک شد.


وی با اشاره به تاریخچه آغاز فعالیت شرکت طی 3 سال گذشته، اظهار داشت: آمار و ارقام بیانگر روند صعودی حضور و گسترش فعالیت شرکت بیمه دی در بازار بیمه کشور است که این امر مرهون همفکری هیات مدیره، مدیران و کارکنان فعال این شرکت بوده است؛ به طوری که مطابق با آمار منتشره از سوی سازمان های مسوول بیمه دی در سال 86 رتبه پنجم را از نظر حجم پرتفوی در میان بیمه های خصوصی به خود اختصاص داده است.
فتحعلی با اشاره به میزان پرتفوی شرکت از ابتدا تا کنون گفت: پرتفوی شرکت در سال 84، 76میلیارد ریال بود که این رقم در سال 85 به 176میلیارد ریال افزایش یافته و در سال 86 این پرتفوی به 437میلیارد ریال رسید و امسال پیش بینی می شود این میزان به 700 میلیارد ریال برسد.
وی تصریح کرد : با توجه به شرایط فعلی بازار بیمه کشور و لزوم رقابت با شرکتهای بزرگ بیمه به منظور کسب سهم مناسب از بازار مذکور و همچنین خدمات دهی مناسب افزایش سرمایه تا سقف 100 میلیارد تومان ضروری به نظر می رسد .
او همچنین از تدوین استراتژی های شرکت بیمه دی خبر داد و گفت: توسعه حاکمیت الکترونیک، کیفیت منابع انسانی، بازارهای داخلی و ایجاد بازارهای خارجی، کیفیت و تعالی سازمان، نظام اطلاع رسانی، شبکه فروش، سرمایه گذاری در زیرساخت ها و افزایش سودآوری از برنامه های آتی بیمه ای است. 
وی با اشاره به حجم فعالیت کارکنان اظهار داشت: بزرگ ترین افتخار شرکت بیمه دی خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا است، به طوری که بیشترین حجم فعالیت به این عزیزان اختصاص دارد. 
مدیرعامل بیمه دی گفت: شرکت بیمه دی از کشور ایران به لحاظ مباحث مدیریتی، نوآوری های صورت گرفته، محصولات جدید بیمه ای و همکاری در سطح بین المللی برای اخذ پوشش های اتکایی و همچنین با رای گیری از میان شرکت هایی که به هر نحو با بیمه دی در سطح جهان تعامل دارند موفق به دریافت جایزه طلایی شرکت BIDشده است. 
به گفته وی هر چند سهم رشته های درمان گروهی و عمر و حوادث گروهی به عنوان استراتژی بیمه دی سهم قابل توجهی در ترکیب پرتفوی دارد و این شرکت با انعقاد قرارداد بااکثر بیمارستان های کشور و ارائه کارت درمان برای بیمه گذاران که به صورت کارت هوشمند می باشد، برای سرویس دهی مطلوب تلاش کرد اما ضریب خسارت این رشته ها بالاست که نشانگر کنترل صحیح ریسک در این شرکت است.
فتحعلی به فعالیت 30 شعبه در 30 استان اشاره کرد و افزود: به دو دلیل عمده در 30 استان شعبه داریم اول آنکه به خاطر فعالیت بنیاد شهید در این مناطق بوده است و در مرحله دوم به سبب انجام کارهای بزرگی است که به نوعی به سازمان امور مالیاتی و جهاد کشاورزی مربوط می باشد.
به گفته وی مالکیت 9 شعبه از 30 شعبه از آن شرکت است.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ٤:٤۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٢
    پيام هاي ديگران ()