ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: دخالت برخی کشورهای عربی در سرکوب شیعیان یمن تامل بر

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی کشتار خونین شیعیان یمن در اطلاعیه ای دخالت برخی کشورهای عربی و سازمانهای بین المللی را در سرکوب شیعیان یمن تامل برانگیز خواند و از وزارت خارجه و سازمان کنفرانس اسلامی خواست تا هر چه سریعتر اقدام موثری برای جلوگیری از کشتار شیعیان یمن صورت دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است : اخبار تاسف بار سرکوب مسلمانان و شیعیان یمن توسط دولت و ارتش این کشور که به شهادت و مجروح شدن بسیاری از مسلمانان و شیعیان این کشور منجر شد، اندوه فراوانی در میان مسلمانان کشورهای اسلامی پدید آورد.


جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرده است : در این میان دخالت مستقیم برخی کشورهای عربی در سرکوب شیعیان یمن و سکوت سازمان کنفرانس اسلامی و مجامع بین المللی و به اصطلاح حقوق بشر در قبال این جنایات تامل برانگیز است.

در ادامه می خوانیم : بی تردید یکی از راهکارهای مهم دشمنان اسلام در عصر کنونی، نسل کشی و ایجاد اختلاف در میان مسلمانان و سرانجام از بین بردن اسلام عزیز است؛ چیزهایی که دل رسول مکرم اسلام (ص) و اهل بیت علیهم السلام را آزرده می سازد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم نمودن این حوادث خونبار از دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی و سازمان کنفرانس اسلامی می خواهد تا هر چه سریعتر اقدام موثری برای حل مسئله و جلوگیری از کشتار شیعیان مظلوم یمن صورت دهند، همچنین بر همه آزاد اندیشان جهان و مسلمانان آزاده لازم است که مخالفت و انزجار خود را نسبت به این جنایات گسترده ابراز نمایند.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ٧:۳۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢۳
    پيام هاي ديگران ()