ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

16مدرسه جویبار به دلیل شیوع آنفلوآنزای فصلی تعطیل شد

ساری - رییس مرکز بهداشت و درمان شهرستان جویبار در استان مازندران از تعطیلی 16 مدرسه این شهرستان به دلیل شیوع آنفلو آنزای فصلی طی روزهای اخیر خبر داد.

"رحیم ابراهیمی" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد انش آموزانی که در این مدارس مشغول به تحصیل بودند یک هزار و 870 دانش‌آموز بود. 
وی ادامه داد: 16 مدرسه دیگر شهرستان جویبار نیز به حال نیمه تعطیل درآمده اند. 
وی از والدین دانش آموزان خواست تا با نظارت و مراقبت هر چه بیشتر از حضور فرزندانشان که دچار تب و لرز هستند در مدارس خودداری نمایند.


"ابراهیمی" در خصوص شناسایی نمونه مثبت آنفلوآنزای نوع A در شهرستان جویبار گفت: تاکنون نمونه مثبت آنفلوآنزای نوع A در جویبار مشاهده نشده است. 
وی اعلام کرد: روند بیماری آنفلوآنزای فصلی در روز های گذشته در شهرستان جویبار رو به افزایش بوده به طوری که در مدت یک روز 400 نفر به تعداد این بیماری افزوده شد. 
وی گفت: از تعداد آمار مبتلایان به بیماری‌ آنفلوآنزای فصلی و یا نوع A در شهرستان جویبار به غیر از آمار دانش‌آموزان، آمار دقیقی وجود ندارد. 
رییس مرکز بهداشت و درمان شهرستان جویبار همچینن از توزیع پنج هزار تراکت آموزشی در مراکز بهداشت در خانواده‌ها به منظور آگاه سازی مردم خبر داد. ک/3

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ٧:٢٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢۳
    پيام هاي ديگران ()