ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

عابدزاده: دور برگشت برای پرسپولیس رویایی خواهد بود مهمترین شاخصه اردوی دوبی دو

احمدرضا عابدزاده گفت: دور برگشت لیگ برتر برای پرسپولیس رویایی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، به غیر از میثاق معمارزاده که این روزها زیر نظر "زرینه" وضعیت درمانی خود را پیگیری می کند، دیگر دروازه بانان پرسپولیس زیر نظر احمدرضا عابدزاده، تمرینات فشرده ای را پشت سر می گذراند. عابدزاده البته به خاطر جا ماندن از پرواز یک نوبت از تمرینات اردو را از دست داد، اما بلافاصله خود را به دوبی رساند.

*آقای عابدزاده! چرا چند ساعت با تاخیر به اردو اضافه شدید؟بله! ساعت پرواز ما ابتدا 12 ظهر روز جمعه بود که ظاهرا روز آخر به 7 صبح تغییر کرد. متاسفانه من در جایی بودم که تلفن همراهم از دسترس خارج بود و از این تغییر ساعت مطلع نشدم.

*با این وجود ساعت 5 همان روز در هتل محل استقرار تیم در دوبی حاضر شدید.

بعد از اینکه از تغییر ساعت پرواز مطلع شدم بلافاصله خودم را به فرودگاه رساندم و با هزینه شخصی خودم به سمت دوبی حرکت کردم. هر چند اگر پروازم با تاخیر مواجه نمی شد، خیلی زودتر هم به اردو می رسیدم و تمرینات صبح روز اول را هم از دست نمی دادم.

*با وجود غیبت در تمرینات روز اول چه کسی با دروازه‌بان‌ها کار کرد؟

تومیسلاو ایوکویچ دستیار کرانچار از دروازه بان های با سابقه و بزرگ کشور کرواسی است که سال‌ها لباس دروازه بانی تیم ملی این کشور را هم به تن داشته. بنابراین برای این مساله مشکلی نداشتیم و وی تمرینات را زیر نظر داشت.

*اردوی پرسپولیس را تا به امروز چگونه ارزیابی می کنید؟

مهمترین شاخصه این اردو دوری از حاشیه‌هاست که در شرایط فعلی خیلی به دردمان می خورد. در حال حاضر تمرینات خوب و منظمی را پشت سر می‌گذاریم و از وقت مان هم به صورت بهینه ای استفاده می کنیم. این شرایط و رفاقتی که بین بچه ها حاکم شده است، نوید دور برگشت رویایی را برای پرسپولیس می دهد.


مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ٧:۳٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢۳
    پيام هاي ديگران ()