ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه تهران بزرگ برگزار شد

گفتنی است در سال 1387 و به دنبال تغییرات ایجاد شده در ساختار سپاه و تشکیل سپاه‌های استانی، لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) و منطقه مقاومت بسیج تهران بزرگ در یکدیگر ادغام و به سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ تغییر نام یافت.

ایلنا:مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه محمد رسول الله (ص) با حضور سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد. 
به گزارش ایلنا،مراسم معارفه سردار سرتیپ حسین همدانی فرمانده جدید سپاه محمد رسول الله (ص) عصر امروز در محل ستاد فرماندهی سپاه تهران بزرگ با حضور سرلشکر جعفری، سردار نقدی، سردار فضلی و جمعی از مسئولان استانی و ناجا برپا شد.


سردار حسین همدانی از فرماندهان عالیرتبه سپاه بوده و مسئولیتهایی چون فرماندهی لشکر 27 محمد رسول الله(ص)، معاون مرکز راهبردی سپاه، مشاور عالی فرمانده کل سپاه و نیز جانشینی فرمانده نیروی مقاومت بسیج را بر عهده داشته است. 
گفتنی است در سال 1387 و به دنبال تغییرات ایجاد شده در ساختار سپاه پاسداران و تشکیل سپاه‌های استانی، لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) و منطقه مقاومت بسیج تهران بزرگ در یکدیگر ادغام و به سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ تغییر نام یافت. 
مشروح این مراسم و سخنان سردار جعفری متعاقباً ارسال خواهد شد.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ٧:٢٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢۳
    پيام هاي ديگران ()