ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

نیکبخت ، شماره 59 استیل آذین

نیکی در راه پیوستن به پرسپولیس مشکل قانونی داشت چراکه بازیکن آزاد است و قرمزها نمی توانند او را با توجه به پرشدن سهمیه استخدام کنند

2009/11/14 14:08:07

iran - nikbakht vahedi - farhad kheirkhah
Photo Gallery
Zoom
iran - nikbakht vahedi - farhad kheirkhah

سایت گل - علیرضا واحدی نیکبخت با قرارداد 18 ماهه در استیل آذین... این خبر با سرعت نور فاصله بین تهران و دبی را طی کرد و به گوش خبرنگاران رسید . این هیجان انگیزترین خبر نقل و انتقالات در نیم فصل است که در هیئت فوتبال تهران رخ خواهد داد.
این خبر در حالی منتشر شده است که حشمت مهاجرانی مدیرفنی استیل آذین با جمله :«من خبر ندارم .» نسبت به آن واکنش نشان داد و مهریزی مدیر استیل نیز با گفتن این جمله که اگر اتفاقی بیفتد رسما اعلام می شود به ابهام در این زمینه دامن زد.


گفته می شود شماره نیکبخت در تیم جدیدیش 59 خواهد بود. این بازیکن سابق پرسپولیس که به حکم منشور اخلاقی نیم فصل اول را از دست داد ، در راه پیوستن به پرسپولیس مشکل قانونی دارد چراکه بازیکن آزاد است و قرمزها نمی توانند او را با توجه به پرشدن سهمیه استخدام کنند.
گفته می شود حمید استیلی مخالف انتقال نیکبخت به استیل است اما این مسئله نیز مثل ماجرای فریدون زندی با نظر باشگاه پیش خواهد رفت.
خبرگزاری فارس به نقل از نیکبخت چنین نوشته است:خوشحال هستم که به یک تیم قرمز پوش آمده‌ام که در آن بازیکنان بزرگی مثل علی کریمی که یکی از بهترین دوستان من است حضور دارد.  بعد از یک نیم فصل دوری باید زودتر تکلیفم را روشن می‌کردم و با توجه به شرایط پرسپولیس مجبور بودم با استیل آذین قرارداد ببندم. امیدوارم هواداران پرسپولیس من را ببخشند. تا چند روز آینده کارت بازی من صادر می‌شود و در خدمت باشگاه خواهم بود.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ٦:٥٠ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٤
    پيام هاي ديگران ()