ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

ثبت‌نام اینترنتی سهام عدالت..

ثبت‌نام اینترنتی سهام عدالت برای فرهنگیان تا پایان تیر تمدید شد

خبرگزاری فارس: وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام اینترنتی سهام عدالت را برای فرهنگیان تا پایان تیر تمدید کرد.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، تعداد افرادی که تا پایان خرداد امسال فرم اینترنتی سهام عدالت را تکمیل کردند، 400 هزار نفر ذکر می‌کند
محمدرضا محدث خراسانی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش عنوان کرده است که تاکنون 450 هزار فرم سهام عدالت تکمیل شده است.
وی معتقد است که با توجه به این‌که تعدادی زوج فرهنگی داریم و در این حالت یک نفر از زوجین فرهنگی نیاز است که فرم سهام عدالت را تکمیل کند، پیش‌بینی می‌شود که 600 هزار فرهنگی فرم سهام عدالت را پر کردند.
وزارت آموزش و پرورش عنوان کرده است که ثبت‌نام اینترنتی موجب تسریع در تشکیل پرونده‌ها می‌شود. ضمن اینکه پرونده فرهنگیانی که از طریق اینترنت ثبت‌نام کردند، زودتر تشکیل می‌شود و می‌إتوانند از تسهیلات بعدی نیز استفاده کنند.
وزارت آموزش و پرورش از همکاران فرهنگی خواسته است در تکمیل فرم اینترنتی سهام عدالت از اطلاعات مندرج در آخرین حکم کارگزینی خود مانند کد پرسنلی استفاده کنند.
بر اساس این گزارش برای ثبت اطلاعات تکمیلی پس از ورود نیاز به داشتن اطلاعاتی مانند شناسنامه شاغل و افراد تحت تکفل،‌ دفترچه بیمه شاغل و افراد تحت تکفل، ‌شماره ملی (کد ملی) شاغل و افراد تحت تکفل و کد پستی 10 رقمی محل سکونت فعلی است.
‌فرهنگیان می‌توانند از طریق مراجعه به سایت www.eduit.ir/saham یا سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی www.medu.ir نسبت به تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام کنند.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ٧:۳٩ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٧
    پيام هاي ديگران ()