ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

زمان آغاز نام نویسی اینترنتی عتبات

اکبری افزود:علاقه مندان مى توانند به طور انفرادى یا گروهى نام نویسی کنند و با دریافت کد رهگیرى نتیجه نام نویسی خود را پیگیرى کنند.
معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت اعلام کرد: نام نویسی اینترنتى سفر به عتبات عالیات از 28 فروردین آغاز مى شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر،حسین اکبرى گفت : همه علاقه مندان در سراسر کشور مى توانند از ساعت 7 صبح  28 فروردین با مراجعه به نشانی اینترنتی www.atabat.org.ir براى سفر به عتبات عالیات نام نویسی کنند.

اکبری افزود:علاقه مندان مى توانند به طور انفرادى یا گروهى نام نویسی کنند و با دریافت کد رهگیرى نتیجه نام نویسی خود را پیگیرى کنند.


معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت همچنین گفت : در نام نویسی گروهى یکى از اعضا باید به عنوان سرگروه و حداکثر شش نفر به عنوان همراه نام نویسی کنند.

حسین اکبرى افزود :نام نویسی اینترنتى سفر به عتبات عالیات تا سوم خرداد ادامه خواهد داشت و در صورتى که آمار نام نویسی کنندگان از ظرفیت سازمان حج و زیارت بیشتر باشد ، قرعه کشى انجام خواهد شد.

اکبرى گفت :نام کنندگان باید در نظر داشته باشند، قرعه کشى افرادى که گروهى نام نویسی مى کنند ، در قالب گروه انجام مى شود .

وى افزود: توجه به ثبت دقیق مشخصات و کدملى ضرورى است زیرا در صورت اشتباه بودن اطلاعات ، نام متقاضى حذف خواهد شد.

معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت :چند روز پس از پایان مهلت نام نویسی و پس از بررسى اطلاعات فردى با سازمان ثبت احوال و اسناد ، در صورتى که نام نویسی کنندگان از ظرفیت بیشتر باشند ، قرعه کشى انجام و نتیجه نهایى اعلام مى شود.

حسین اکبری با اشاره به این که اکنون 3 هزار نفر روزانه به عتبات عالیات مشرف مى شوند، افزود: تاکنون حدود 600 نفر به صورت هوایى اعزام مى شدند که با برنامه ریزى جدید این تعداد به 850 نفر افزایش یافت.

وی گفت : در استان هایى که امکان سفر هوایى به عراق وجود دارد، سفرها از طریق هوایى و زمینى و در استان های دیگر از راه زمینى انجام مى شود.

معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت همچنین با اشاره به افزایش نرخ سفر به عتبات عالیات گفت :نرخ سفرهاى هوایى 10 درصد وسفرهاى زمینى 7 درصد افزایش یافته است.

حسین اکبری افزود:افزایش نرخ سفرهاى هوایى به علت یک روز اقامت بیشتر مسافران در بغداد و براى سفر به سامراست .

اکبری گفت : افزایش نرخ اقامت در هتل ها و افزایش قیمت مواد غذایى و خدمات در عراق از دیگر علل افزایش قیمت سفر به عتبات عالیات است.

وی افزود:اکنون سفرهاى هوایى به عتبات عالیات 7 شبانه روز و سفرهاى زمینى 6 شبانه روز است.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ۸:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٧
    پيام هاي ديگران ()