ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

از امروز آغاز شد ثبت‌نام اینترنتی سفر به عتبات عالیات

جام جم آنلاین: ثبت نام اینترنتی سفر به عتبات عالیات از امروز - جمعه - بیست و هشتم فروردین آغاز شد و تا سوم خرداد ادامه دارد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، اکبری ، معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیـــارت ، گفت : همه علاقه مندان در سراسر ایران می‌ توانند از ساعت 7 صبح با مراجعه به نشانی http://www.atabat.org.ir برای سفر به عتبات عالیات ثبت نام کنند.

وی افزود : در صورتی که آمار ثبت نام کنندگان از ظرفیت کاروان های سازمـــان حج وزیارت بیشتر باشد، قرعه کشی خواهد شد.


اعزام این دسته از زائران از اول خرداد آغاز مى شود و تا آخر تیر ادامه دارد.

معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیـــارت اضافه کرد : ثبت نام افراد به شکل گروهى حداکثر تا شش نفر و یک نفر نیز به عنوان سرگروه امکان پذیر است.

وى افزود: در صورتى که تعداد افراد ثبت نام کننده درهر استان بیش از سهمیه اختصاص یافته براى آن استان باشد، اولویت بندى زائران بر اساس قرعه کشى خواهد بود.

اکبرى گفت: زیارت سامرا و یک شب اقامت در بغداد یا کاظمین از برنامه هاى پیش بینى شده براى زائرانى است که با هواپیما به عتبات مشرف مى شوند.

معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیـــارت خاطرنشان کرد : روزانه 3 هزار نفر براى سفر به عتبات اعزام مى شوند که سفر 850 نفر آنها هوائى انجام خواهد شد.

اکبری اضافه کرد : با توجه به ظرفیت محدود پذیرش زائر در سامرا روزانه 30دستگاه اتوبوس اعزام مى شود که با برنامه ریزى صورت گرفته در آینده افزایش خواهد یافت.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ۸:۱٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٧
    پيام هاي ديگران ()