ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

نسخه چاپی ارسال به دوستان نجار در ‌شورای اداری ‌تبریز: امروز بدون نظر ایران

خبرگزاری فارس: وزیر کشور گفت: امروز بدون نظر جمهوری اسلامی ایران، هیچ اقدامی در منطقه قابلیت اجرایی پیدا نمی‌کند.


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مصطفی محمدنجار عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان تبریز افزود: ایران اسلامی امروز در صحنه جهانی، منطقه‌ای و داخلی در اوج قدرت است.
وی ادامه داد: هم اکنون ایران اسلامی در حالی دغدغه کشورهای بزرگ جهان است که پیش از انقلاب جغرافیای ایران در نقشه جهانی معلوم نبود.
نجار در ادامه با اشاره به موفقیت کشورمان در دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای اظهار داشت: با وجود تحریم‌های مختلف، دانشمندان جوان ایرانی با اتکا به علم و توانمندی خود توانستند قله‌های موفقیت و پیروزی را یکی پس از دیگری فتح کنند و اکنون نیز جهانیان ایران را به عنوان یک قدرت هسته‌ای در جهان پذیرفته‌اند.


وزیر کشور با بیان اینکه در عرصه منطقه‌ای نیز ایران به عنوان یک وزنه تعادل عمل می‌کند، افزود: اکنون بدون نظر جمهوری اسلامی هیچ اقدامی در منطقه قابلیت اجرایی پیدا نمی‌کند.
وی اضافه کرد: حضور پرشور و حماسی مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری نیز بار دیگر مقبولیت و استقبال مردم از دولت عدالت‌محور را به همگان اثبات کرد، مردم نشان دادند که قدر خدمتگزاران خود را می‌دانند.
نجار، به تاثیرگذاری سفرهای استانی اشاره کرد و افزود: دولت با حضور در میان اقشار مختلف مردم، تا حد توان به مشکلات مردم پاسخ داد.
وی با تاکید بر این موضوع که نمی‌توان به همه نیازها پاسخ داد، اظهار داشت: عقب‌ماندگی‌ها در کشور آنقدر زیاد است که نمی‌توان به همه آنها پاسخ داد ولی دولت عزم دارد تا مطابق با توانش پاسخ مثبت به این نیازها بدهد.
وی، همدلی و همبستگی ملی را عامل موفقیت‌ها در کشور خواند و تاکید کرد: دشمنان تلاش دارند تا نفاق و جدایی را بین مردم گسترش دهند ولی حضور مردم در صحنه یک بار دیگر استکبار جهانی را ناکام گذاشت و اتحاد و همسبتگی مردم چشم دشمنان را کور و دل دوستان را شاد کرد.
وزیر کشور در ادامه خطاب به مدیران و مسئولان دستگاه‌های دولتی شهرستان تبریز گفت: زیبنده نیست که مسئولان در خدمت‌رسانی به این مردم کوتاهی کنند.
نجار با بیان اینکه الگوی جدید مدیریتی مبتنی بر حکومت ولایت فقیه بر اسلام ناب محمدی تکیه دارد، اظهار داشت: در حالی که استکبار جهانی تلاش در ناکارآمد جلوه دادن این مدل مدیریتی دارد ولی جمهوری اسلامی اثبات کرد که این نوع حکومت یکی از موفق‌ترین حکومت‌هاست.
وزیر کشور در ادامه خوباوری و اعتماد به نفس را از جمله دلایل موفقیت‌های اخیر در کشور خواند و افزود: هویت و فرهنگ یک ملت به عنوان اساس و پایه‌های آن ملت محسوب می‌شود به همین دلیل در دور سوم سفرهای استانی مقوله فرهنگ در اولویت قرار گرفته است و دولت دهم به عنوان دولتی آرمانی و ایمانی تلاش دارد تا در این سفرها تصمیماتی تاثیرگذار اتخاذ و به مرحله اجرا درآورد.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ۸:٤۸ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٧
    پيام هاي ديگران ()