ایران، خبر، دانلود، فال، عکس، روزنامه

مطالب بروز شامل اخبار دانلود کتاب فال و ...

احمدی نژاددرجمع مدیران آذربایجان شرقی: اصل برنامه‌ریزی توسعه تدوینی استعمارگران،

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: سیاسی

رییس‌جمهور در ادامه دومین روز سفر استانی خود به آذربایجان شرقی طی سخنانی در جمع مدیران این استان با تاکید بر این که برای پیشرفت کشور باید الگوی اسلامی و ایرانی ارائه کرده و متکی بر برنامه‌ها و توانمندی‌های خود، برنامه‌ریزی و حرکت کنیم، از آنها خواست خود را برای اجرای برنامه پنجم توسعه که نگاه آن با نگاه موجود در برنامه‌های قبل متفاوت است، آماده کنند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به استان آذربایجان شرقی، احمدی نژاد در ابتدای سخنانش با تشکر از فعالیت‌های خوب صورت گرفته در آذربایجان گفت: چهره‌ی امروز آذربایجان چهره‌ی دیگری است و خدماتی در این استان انجام شده است که صمیمانه تشکر می‌کنم.

رییس‌جمهور گفت: شما در یکی از بهترین و مهمترین مقاطع تاریخ و در بهترین سرزمین خدا، جمهوری اسلامی ایران و در زیر سایه تنها حکومت مشروع خدا، جمهوری اسلامی و در خدمت بهترین مردم در آذربایجان هستید؛ قدر خود را بدانید.


وی در ادامه به اهمیت کارهای کلان اشاره کرد و گفت: در کنار توجه به کارهای کلان، نباید از کارهای ریز مردم غافل شوید و این فرمان حضرت علی (ع) است، چرا که وقتی کسی به شما مراجعه می‌کند و مشکلی دارد، زندگی‌اش به آن است که به شما مراجعه کرده است و باید مشکلش حل شود. ما وظیفه داریم به مردم خدمت کنیم، حقوق می‌گیریم تا به مردم خدمت و کمک کنیم و چقدر زیباست که در داخل سیستم کارها را پیگیری کنیم و به پیش ببریم.

احمدی نژاد با بیان اینکه قدر فرصتی که برای خدمتگزاری به مردم ایجاد شده است را بدانید،‌ گفت: ایران در آستانه جهش است، ‌ایران را باید بسازیم، مناسبات جهانی را اصلاح کنیم و الگویی را معرفی کنیم که الگوی پیشتاز و انسانی باشد و با توجه به همه تجربیات تاریخی و توانمندی که سراغ داریم، انتظارمان این است که استان آذربایجان شرقی در ساختن ایران و متعالی ایران پیشگام باشد.

رییس‌جمهور گفت:‌ کسانی که 400 سال قبل ملت‌ها را با استعمار غارت می‌کردند با دوران جدید، شیوه‌های جدیدی را تعریف کرده‌اند و آمده‌اند کشورها را به سه دسته توسعه یافته، در حال توسعه و عقب مانده تعریف کرده‌اند و خودشان را قله‌ی پیشرفت اعلام کردند و گفته‌اند که ما پایان تاریخیم و کامل‌ترین نظام اجتماعی و بعد برای توسعه برنامه‌ریزی ارائه کرده‌اند و مبانی برنامه و ساختار این برنامه را طوری تنظیم کرده‌اند که فاصله‌ی ما با آن‌ها حفظ شود و هر چقدر برنامه‌ریزی کنیم و دنبال این برنامه‌ریزی بدویم، فاصله ما با آن‌ها حفظ شود و مثلا همچنان مشکل اشتغال داشته باشیم و در واقع اصل برنامه‌ریزی توسعه که آن‌ها تدوین کرده‌اند، برای تداوم توطئه بر جهان است و ما باید برای پیشرفت کشور خودمان الگوی ایرانی و اسلامی ارائه کنیم و متکی بر برنامه‌ها و توانمندی‌های خود، برنامه‌ریزی و حرکت کنیم.

احمدی‌نژاد گفت: انتظار داریم که آذربایجان شرقی در ارائه و اجرای الگوی ایرانی و اسلامی پیشتاز و پیشگام باشد.

رییس‌جمهور در پایان خطاب به مدیران استان آذربایجان شرقی گفت: انسجام خود را حفظ کنید و چون یک تن واحد در خدمت مردم باشید.

گفتنی است، پیش از صحبت‌های رییس‌جمهور تعدادی از مدیران استانی آذربایجان شرقی سخنرانی کردند.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
+ ; ٧:٥٢ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢٩
    پيام هاي ديگران ()