زمان مراجعه خانوارها برای اطلاع از خوشه ها از امروز شروع می شود

به گزارش ایرنا، براین اساس خانوارهای یک تا دو نفره طی سه روز از سوم تا پنجم ، خانواهای سه نفره از ششم تا هشتم، خانوارهای چهار نفره از نهم تا یازدهم، خانوارهای پنج نفره به بالا از 12 تا 14 بهمن ماه می‌توانند به این پایگاه مراجعه کنند.
براساس این گزارش در خوشه نخست 6 میلیون و 822 هزار و 900 خانوار با جمعیت بالغ بر 29 میلیون نفر، خوشه دوم با سه دهک دارای پنج میلیون و 111 هزار و 945 خانوار و بالغ بر 17 میلیون نفر جمعیت و خوشه سوم نیز با سه دهک و پنج میلیون و 114 هزار و 749 خانوار با جمعیتی بالغ بر 14 میلیون نفر است.
خانوارهایی که براساس زمان‌بندی فوق موفق به مراجعه نشده‌اند، از 15 تا 22 بهمن ماه به مدت هشت روز می‌توانند به تایید یا اصلاح اطلاعات اقتصادی خود اقدام کنند.
مرکز آمار ایران اعلام کرده است: برای دسترسی به سامانه این مرکز باید از طریق کد رهگیری، کد ملی سرپرست خانوار و تعداد اعضای خانوار و عبارت حروفی عدد وارد شوند.
همچنین افرادی که دسترسی به اینترنت ندارند می توانند از طریق دفاتر پست در شهرها و دفاتر آی.سی.تی روستایی نیز اقدام کنند. خدمات پست در روستاها رایگان است.
خانوارها می توانند با ارسال پیامک حاوی شماره ملی سرپرست خانوار به شماره 300000 از خوشه خود مطلع شوند. در صورتی که خانوار به خوشه خود اعتراض داشته باشد باید از طریق وبگاه مرکز آمار ایران برای ثبت اعتراض اقدام کند و یا در اردیبهشت سال 89 به پایگاه های آماری مراجعه کند.
یادآور می شود: علاوه بر وبگاه و خدمات پیامک، امکان اطلاع رسانی از طریق تماس با تلفن گویا به شماره 8587-021 نیز در 15 استان کشور در خدمت مردم است.
روستائیان از روز شنبه سوم بهمن ماه می توانند به دفاتر پستی مراجعه کنند.

/ 0 نظر / 9 بازدید