"هیفا وهبی"، بدحجاب‌ترین خواننده لبنانی، محجبه شد

هیفا وهبی"، بدحجاب‌ترین خواننده لبنانی، محجبه شد

شبکه خبری التیار لبنان در خبری نوشت: "هیفا وهبی" معروف‌ترین خواننده زن لبنانی که اخیراً لقب زیبا‌ترین زن جهان را کسب کرده بود، پس از تشکیل زندگی در مصر محجبه شد.
به گزارش فارس‌،‌ پایگاه اینترنتی التیار لبنان به نقل از روزنامه "الجمهوریه" مصر دیروز شنبه نوشت: ‌"هیفاء الوهبی"، یکی از دو خواننده مشهور لبنان پس از ازدواج و زندگی با همسرش در مصر، محجبه به یکی از بزرگ‌ترین مریدان مسجد امام حسین‌(ع) مصر تبدیل شده است.
در بخش دیگری از این خبر‌ آمده است: بعد از این‌که "هیفا الوهبی " لقب زیباترین زن جهان را دریافت کرد، ‌نقاب را که پوششی مصری است برای خود برگزیده است.
این بار دومی است که وی از حجاب استفاده می‌کند و قبلاً نیز برای بازیگری در فیلم "دکان الشحاته‌ " نیز از نقاب استفاده کرده بود.
این روزنامه تأکید کرده است: هیفا اصرار دارد که مخفیانه به زیارت قبر امام حسین(ع) برود و برای این که بتواند به راحتی و به طور مستمر به این زیارت نائل شود، از نقاب استفاده می‌کند و اصرار دارد که کسی وی را شناسایی نکند.
این روزنامه در پایان نوشته است: یکی از دیگر کارهای هیفا الوهبی مشارکت در امور خیریه مسجد "امام حسین" شیعیان است.
اعتدال: پیش از این نیز روزنامه قطری "الرایه" و برخی پایگاه های اینترنتی به نقل از "هیفا وهبی" نوشته بودند که او مایل است به صفوف جنبش مقاومت حزب ا... تحت فرماندهی سیدحسن نصرا... بپیوندد.
"هیفا وهبی" این سخنان را به مناسبت دومین سالگرد جنگ لبنان و آزادی اسیران از زندان های اسراییل بر زبان جاری کرده و افزوده: "من می دانم که رسیدن به سیدحسن سخت است، ولی سعی خواهم کرد با او ملاقات داشته باشم، تا به او بگویم که آماده انجام وظایف ملی خود تحت فرمان او هستم. من افتخار می کنم تحت فرمان او باشم." دیگر اینکه "حماسنا" این اظهارات "هیفا وهبی" را فرصت طلایی نامیده و گفته: "دوری جستن از برهنگی و عدم افراط در آن و نیز به تن کردن لباس های متین برای مصون نگهداشتن نسل نو، اولین وظیفه ای می باشد که لازم است به آن عمل کند.
"حماسنا" در ادامه اضافه کرده: ما در حال حاضر از او نمی خواهیم که با حجاب شود، حد اقل از حرکت های شهوت برانگیز، هنگام اجرای کنسرت و پوشیدن لباس های نامناسب دوری جوید.

/ 0 نظر / 20 بازدید