معافیت فرزند چهارم خانواده همچنان پابرجاست

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با فارس:
معافیت فرزند چهارم خانواده همچنان پابرجاست

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: معافیت فرزند چهارم خانواده‌ای که 3 فرزند آن‌ها خدمت کرده‌اند، برابر مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح که مورد تأیید فرماندهی معظم کل قواست تا پایان سال 89 قابل اجرا بوده و پابرجاست.

سردار زاده‌کمند در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: پیرو انتشار خبری در برخی از رسانه‌ها مبنی بر حذف معافیت 3 برادری لازم است نکاتی توضیح داده شود.
وی اظهار داشت: در طرح اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی، بند مربوط به معافیت پسر سوم از خانواده‌ای که دو فرزند آن‌ها خدمت کرده، حذف شده است.
سردار زاده‌کمند افزود: با نظر ستاد کل نیروهای مسلح معافیت فرزند سوم از خانواده‌ای که دو فرزند آن‌ها خدمت کرده‌اند در طرح اصلاح خدمت وظیفه عمومی حذف می‌شود.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این سازمان، اقدامات لازم برای صدور کارت معافیت برای مشمولانی که مدارک خود را برای معافیت پسر چهارم خانواده‌ای که 3 برادر خدمت کرده دارند آغاز شده و کارت معافیت این افراد تا پایان سال 88 صادر خواهد شد.
سردار زاده‌کمند اعلام کرد: آن‌چه به اشتباه به نقل از یکی از مدیران در زمینه حذف معافیت 3 برادری مطرح شده، مربوط به حذف معافیت فرزند سوم از خانواده‌ای که 2 فرزندشان خدمت سربازی رفته‌اند، است.

/ 0 نظر / 14 بازدید