استقلال هم از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد

تیم فوتبال استقلال که امیدوار بود بتواند با اختلاف دو گل النصر عربستان را شکست دهد و به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند، با وجود پیروزی 2 بر یک برابر نماینده عربستان، از دور رقابتها حذف شد تا شاگردان مظلومی جا پای همشهری های سرخ پوش خود بگذارند.

 

به گزارش مهر دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و النصر عربستان در هفته ششم مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18 امروز چهارشنبه به قضاوت "توما ماساکی" از ژاپن برگزار شد که در پایان تیم فوتبال استقلال برابر حریف عربستانی به پیروزی 2 بر یک رسید اما از صعود به مرحله بعد بازماند.

در این دیدار که در حضور بیش از 65 هزار تماشاگر برگزار شد دو تیم نیمه اول را با تساوی بدون گل به پایان بردند اما در نیمه دوم این تیم عربستانی بود که توسط بدرالمطوع در دقیقه 60 به گل برتری دست پیدا کرد اما در دقیقه 62 فرهاد مجیدی بازی را به تساوی کشاند.

در ادامه بازی استقلال این فرصت را داشت که در دقیقه 83 توسط فرهاد مجیدی از حریف پیش بیفتد اما کاپیتان آبی ها در موقعیتی عالی توپ را به بیرون زد. با این حال حملات استقلال ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 89 هوارملامحمد با ضربه ای دقیق گل برتری را وارد دروازه النصر کرد.

در حالی که داور ژاپنی شش دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود و استقلال حملات زیادی را روی دروازه النصر پی ریزی کرده بود دفاع چند لایه تیم عربستانی این فرصت را از شاگردان پرویز مظلومی گرفت که به گل سوم برسند و صعودشان را به مرحله بعد قطعی کنند.

استقلال در صورتی می توانست به مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا صعود کند که با اختلاف دو گل تیم النصر را شکست می داد اما این اتفاق نیفتاد و استقلال هم مثل پرسپولیس از دور مسابقات حذف شد.

/ 0 نظر / 13 بازدید