فردوسی‌پور یک پرسپولیسی دو آتیشه است

به گزارش خبرنگار ورزشی "فردا"، فراز کمالوند مربی تیم پرطرفدار تراکتورسازی تبریز در اعتراض به نتیجه مسابقه برنامه نود که نشان می‌داد بیش از 50 درصد فوتبال‌دوستان ایرانی طرفدر سرخ‌پوشان پایتخت هستند

فردوسی‌پور یک پرسپولیسی دو آتیشه است


فردوسی‌پور یک پرسپولیسی دو آتیشه است

کمالوند از فردوسی‌پور پرسید که آیا تایید می‌کند که سالها قبل با هم همکار بوده‌اند و وقتی عادل این مسأله را تایید کرد، کمالوند گفت که: «هر دو می‌دانیم که شما یک پرسپولیسی هستید و این مسئله از سالها پیش تاکنون ادامه داشته است.»
در اواخر برنامه نود این هفته، مربی تیم تراکتور سازی تبریز در اعتراض به مسابقه اس‌ام‌اس این برنامه که نشان‌دهنده پرطرفدارتر بودن تیم پرسپولیس‌ تهران نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتر بود، افشا کرد که عادل فردوسی‌پور یک پرسپولیسی تمام عیار است.

به گزارش خبرنگار ورزشی "فردا"، فراز کمالوند مربی تیم پرطرفدار تراکتورسازی تبریز در اعتراض به نتیجه مسابقه برنامه نود که نشان می‌داد بیش از 50 درصد فوتبال‌دوستان ایرانی طرفدر سرخ‌پوشان پایتخت هستند، افشا کرد که عادل فردوسی‌پور مجری این برنامه قبل از آنکه وارد حرفه گزارشگری ورزشی شود همکار کمالوند بوده و از همان سالها یکی از طرفداران پر و پا قرص پرسپولیس تهران بوده است.

ماجرا از آن‌جا آغاز شد که در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر و در پی استقبال بی‌نظیر تماشاگران تبریزی از تیم محبوبشان تراکتورسازی، برنامه نود در مسابقه خود از مخاطبان پرسید که کدام تیم صاحب "پرشورترین" هواردان است و 60 درصد بینندگان نود به تیم تراکتور رای دادند.

44471_850.jpg

در پی این نظرسنجی و ادامه استقبال پرشور و گسترده هوادارن تراکتورسازی تبریز که حتی به ورزشگاه آزادی و بازی با دو تیم پرطرفدار پایتخت نیز کشیده شده بود، مربی جنجالی و حاشیه‌ساز تراکتور در مصاحبه‌های متعددی مدعی شد که تیم وی پرطرفدارترین تیم فوتبال کشور است و قطعاً از استقلال و پرسپولیس بیشتر هوادار دارد.

عادل فردوسی‌پور که در برنامه خود به این استنتاج مربی جوان تراکتور اعتراض کرده بود، در برنامه این هفته انتخاب پرطرفدارترین تیم فوتبال ایرانی را به رای مخاطبان برنامه خود گذاشت تا به نوعی پاسخ کمالوند را داده باشد.

در اواخر این برنامه در حالی که از میان بیش از 2 میلیون شرکت کننده در این مسابقه 51 درصد یعنی حدود 1 میلیون نفر به تیم سرخ‌پوش تهرانی رای داده بودند، و هوادران تراکتور سازی تنها 11 درصد هواردان را به خود اختصاص داده‌بودند، فردوسی‌پور برای یادآوری اشتباه کمالوند و گوشزد کردن هوادران پرشمار دو تیم تهرانی با وی ارتباط تلفنی برقرار کرد.

اما کمالوند مربی جوان و حاشیه‌سازی که به مصاحبه‌های جنجالی شهرت دارد منکر نتیجه مسابقه اس‌ام‌اس شد و با اشاره به تماس‌های هواردان تبریزی با وی مدعی شد که صدها نفر موفق به ارسال اس‌ام‌اس نشده و دست‌هایی در کار است تا سرخپوشان تهرانی را به جای سرخپوشان تبریزی جا بزند.

فردوسی‌پور که به وضوح ناراحتی در سیمایش هویدا بود با قاطعیت گفت که تا وقتی در این برنامه حضور دارد از نظر مردم و نتیجه مسابقه چون ناموس خود حفاظت می‌کند و هرگز اجازه دخل و تصرف در ان را نمی‌دهد.

کمالوند وقتی با واکنش فردوسی‌پور مواجه شد از فردوسی‌پور پرسید که آیا تایید می‌کند که سالها قبل با هم همکار بوده‌اند و وقتی عادل این مسأله را تایید کرد، کمالوند با صراحت گفت که «هم من و هم خود شما می‌دانیم که شما یک پرسپولیسی هستید و این مسئله از سالها پیش تاکنون ادامه داشته است.»

فردوسی‌پور که به‌وضوح از قرار گفتن در این موقعیت ناخواسته مستأصل شده بود با تکرار چنباره عبارت «تکذیب می‌کنم» به ارتباط تلفنی کمالوند پایان داد.

در مسابقه این هفته برنامه نود تیم فوتبال پرسپولیس با 51 درصد آرا و حدود 1 میلیون رای به عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال مشخص شد. تیم‌های استقلال، تراکتورسازی و سپاهان نیز به ترتیب یا 33، 11 و 3 درصد در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

/ 0 نظر / 13 بازدید