نمایش "به رنگ ارغوان" در روز اول جشنواره

پنج فیلمی ایرانی در اولین روز جشنواره بیست و هشتم فیلم فجر در برج میلاد روی پرده می‌روند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در روز اول جشنواره فیلم فجر پنج فیلم سینمایی ایرانی برای اهالی رسانه‌ها به نمایش درمی آید. نمایش سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد با فیلم "به رنگ ارغوان" ساخته ابراهیم حاتمی کیا از ساعت 10 صبح آغاز می‌شود و به ترتیب در سانس‌های دوم (ساعت 13) فیلم "تسویه حساب" ساخته تهمینه میلانی، سانس سوم (ساعت 15 و 45 دقیقه) فیلم "صبح روز هفتم" به کارگردانی مسعود اطیابی، سانس چهارم (ساعت 18 و 45 دقیقه) فیلم "دیگری" ساخته مهدی رحمانی و سانس پنجم (21 و سی دقیقه) فیلم "خاله سوسکه" ساخته نادره ترکمانی به نمایش درمی‌آید.

نمایش فیلم‌ها در سینمای رسانه‌ها یک روز قبل از نمایش مردمی آغاز می‌شود تا زمینه اطلاع‌رسانی بهتر در خصوص این آثار فراهم شود. برای استفاده میهمانان جشنواره و اهالی رسانه ها، امکان نمایش فیلم های بخش بین‌الملل جشنواره و بخش‌های مختلف این رویداد در سینماهای دیگر مرکز همایش های برج میلاد فراهم شده است و این آثار در شش سانس (ساعت های 16 ، 17، 18، 19، 20 و 21 ) به نمایش در می‌آیند. در این سالن‌ها فیلم‌هایی از بخش‌های آثار مستند ایرانی، آثار ویدئو سینما، آثار مستند خارجی و آثار برگزیده بخش بین الملل نمایش داده می‌شود.

نشست‌های پرسش و پاسخ فیلم‌ها بلافاصله بعد از نمایش آثار در سالن کنفرانس مرکز همایش‌های برج میلاد با حضور دست‌اندرکاران فیلم‌ها برگزار می‌شود.

/ 0 نظر / 12 بازدید