تصاویر نامناسب بازیگران زن در مجلات

عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی‌العالمیه گفت: تصاویر نامناسب بازیگران زن در مجلات در ترویج بدحجابی مؤثر است.
وی گفت :حد و حدود و چگونگی پوشش زن در جامعه را اسلام به طور واضح و مشخص بیان کرده است.
عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی‌العالمیه افزود: افراط و تفریطی که برخی از افراد در نوع پوشش دارند در اسلام بیان نشده است و اسلام در همه امور، تعادل را بیان کرده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالمحمدی اضافه کرد: هرچند که چادر حجاب برتر است ولی نمی‌توان با این دیدگاه حجاب را تعریف کرد و همه را ملزم به پوشیدن چادر کرد.
عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی‌العالمیه افزود: ‌نوع پوشش که در آن دستور اسلام به طور کامل و مناسب منعکس شود ،‌حجاب صحیح و کاملی است.
وی به نوع پوشش برخی از بازیگران زن اشاره کرد و اظهار داشت: هرچند که نوع پوشش این افراد خیلی تأثیر منفی ندارد ولی بهتر است نوع پوششی که در رسانه ملی از بازیگران زن نشان داده می‌شود، مطابق با دستورات اسلام باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالمحمدی اضافه کرد: زمانی این نوع پوشش‌ها در جامعه مشکل‌ساز می‌شود که این افراد در مجلات یا روزنامه‌ها با تصاویر نامناسب ظاهر می‌شوند.
عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی‌ العالمیه گفت: با توجه به اینکه بسیاری از جوانان ما بازیگران را الگوی زندگی خود قرار می‌دهند، ‌‌با مشاهده تفاوت در ظاهر بازیگران،‌ دچار دوگانگی و تضاد می‌شوند.
حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالمحمدی اضافه کرد: گسترش روز افزون مصاحبه با بازیگران در مجلات و انتشار عکس‌های نامناسب از آنها بر روی جلد مجلات باعث دامن زدن به آسیب‌های اجتماعی به خصوص فساد‌های اخلاقی در جامعه می‌شود.

/ 0 نظر / 15 بازدید